Spotify Apk 2021, Spotify Premium Apk NEW 2021*

Cihaza göre değişir

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana göre. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.
Descargar
4.4/5 Votos: 22,710,001
Desarrollador
Spotify Ltd.
Versión
Cihaza göre değişir
Actualización
10 Haziran 2021
Requerimientos
Cihaza göre değişir
Tamaño
Cihaza göre değişir
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Spotify Apk 2021 Müzik seviyorsan, Spotify tam sana göre. Spotify Premium Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Spotify Premium apk Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana gore. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler nerede ise müddetsiz. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

• Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet
• Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında
• Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa
• Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş
• Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ideal müzik parçalarını bul
• Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV yada hoparlörlerinden dinle

Spotify Apk 2021 Müzik dinlemek istiyorsan, Spotify ile cepten yada tabletten parasız şarkı dinle. Nerede olursan ol, en sevdiğin müzik, albüm ve podcast’ler yanında.

Yeni müzik radarı yardımıyla en beğendiklerinin en yenilerinden sana özel derlenen çalma listeleri, en trend sanatçılar ve podcast’ler Spotify ile parmağının ucunda.

spotify apk 2021
spotify apk 2021

Yeni müzik ve podcast’ler ile en sevdiğin sanatçılar ve albümler burada. İster son olarak çıkan şarkılardan ruh haline müsait çalma listeleri oluşturup müzik dinle, talep eder en sevdiğin podcast programlarını takip et.

Spotify ile müzik çal, her dilde ve her türde şarkı dinle. Eskisi yenisiyle yabancı ve Türkçe pop, rock, rap, hiphop ve oldukca daha fazlası Spotify’da.

Yeni müzik radarı ile yeni müzik parçalarını, yeni müzik gruplarını ve trendlerini ilk sen keşfet. Türkçe müzik listelerini takip et, sevdiğin sanatçılar ve grupların yeni faaliyetlerinden anında haberdar ol ve hepsini parasız dinle.

Spotify Apk 2021 Müzik dinle, yabancı ve Türkçe pop, rap, hiphop, rock ve oldukca daha fazlasını keşfet. Spotify ile her türlüsünden müzik çal, beğenilerine nazaran açılan çalma listeleri ve başka hiç bir yerde bulamayacağın podcast’ler yardımıyla keyifte tavan yap.

• Türkçe müzik ve podcast’ler dinlemek artık çok kolay! Türkçe müzik sevenler için eski ve yeni Türkçe pop ve rap şarkıları, Türkçe rock unutulmazları, Türk sanat müziğinin en iyileri hep burada. Karışık modda dilediğin çalma listeleri, albüm ve parçalar seninle. Tamamen senin tercihin olan sanatçılar, ister eski ister en yeni müzik emekleri ile seni bekliyor.

Gönlünce müzik dinle, şundan dolayı tablette müzik ve podcast’ler dinlemek ücretsiz.
• Türkçe pop, rap, hiphop, klasik müzik ve oldukça daha fazlası. Dilediğin şarkı, sanatçı, albüm veya çalma listesini dinle, sana hususi, kişiselleştirilmiş müzik deneyimini doya doya yaşa.

Spotify Apk 2021 özellikleri

• Sevdiğin podcast’ler, çalma listeleri, albüm ve şarkıları dinlerken araya reklam girmez. Spotify ile istediğin sanatçı istediğin anda istediğin cihazda seninle. Cepte, tablette veya bilgisayarında.
• Çevrimdışı dinlemek için her türlü müzik parçasını indirebilir ve dilediğin vakit çalabilirsin.
• Beğenilerine gore kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’ler ile görkemli ses kalitesinin keyfine varırsın.
• Yeni müzik radarı ile ruh haline uyan en yeni müzik çalışmalarını ve sana hususi derlenen çalma listelerini keşfedersin. Spotify kullandığında başka yerde bulamayacağın kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi yaşarsın.
• Taahhüt istemiyoruz – istediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin.

Spotify Apk 2021 Yeni müzik ve podcast’ler keşfetmek talep eder misin?
Seveceğin müzikleri hemen bugün bul! Özel çalma listeleri içinden birini seç, yeni albümler bul, sana hususi müzik önerileri al, sınırsız şarkı dinle.

Spotify’ı sevdin mi?
Bizi Facebook’ta beğen: http://www.Facebook.Com/spotify
Bizi Twitter’da takip et: http://twitter.Com/spotify

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen Sesli Medya Ölçümü gibi pazar araştırmalarına katkıda bulunma olanağı veren Nielsen seyirci ölçüm yazılımı içermektedir. Katılmak istemezsen tatbik içindeki ayarlardan katılmamayı seçebilirsin. Dijital izlerkitle standardize ürünlerimiz ve bunlarla alakalı yapabileceğin seçimler hakkındaki daha fazla bilgi almak için lütfen http://www.Nielsen.Com/digitalprivacy adresini ziyaret et.

Novedades

Spotify'da sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler'ini açık tut.

Imágenes

Enlaces de descarga

Spotify Apk 2021 Download

How to install Spotify Apk 2021, Spotify Premium Apk NEW 2021* APK?

1. Tap the downloaded Spotify Apk 2021, Spotify Premium Apk NEW 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir